UZMAN EKİP
Firmamız bünyesinde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, işinde uzman uzun yıllar bu sektörde çalışmış profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.
‘’Daima memnun müşteri’’ ilkesini gözeterek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, için ekip olarak yanınızdayız

YAYGIN BAYİ AĞI
Dünya’nın her yerine PAX ürünlerini ulaştırıyoruz. Bayilerimiz ve satış Partnerlerimiz aracılığı ile istediğiniz her yerden ürünlerimizi sipariş verebilmeniz için çalışıyor, her geçen gün yeni bayileri de bünyemize katarak büyüyoruz. 

Ürünlerimizi satın aldığınız andan itibaren, sınırsız yedek parça, servis ve tüm garanti şartlarımızdan faydalanmaya başlıyorsunuz.

SINIRSIZ YEDEK PARÇA
Üretimini ve ithalatını yaptığımız her ürünün, en büyükten en ufak parçasına kadar sınırsız yedek parça hizmetini veriyoruz. Garanti kapsamında veya garanti kapsam dışı her parçaya servislerimiz aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz. Bulunduğunuz bölgeye de gönderimini sağlıyoruz.

SERVİS DESTEĞİ
Tüm ürünlerimizin servis ve bakım işlemleri bayilerimiz aracılığı ile sağlanmaktadır. Tamir veya bakım için servis kaydı oluşturduğunuz ürünün öncelikle arıza tespiti 1-3 iş gününde yapılır ve müşteri bilgilendirilir. Sonrasında tamirat veya bakım işlemleri gerçekleştirilir.